Nasz zespół

Dr n. med. Lek. dent. Jerzy Błaszczak - Specjalista ortodonta. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Były asystent w Katedrze Ortopedii Szczękowej UM w Lublinie. Autor wielu artykułów z dziedziny ortodoncji. W Węglin Medical zajmuje się ortodoncją. Leczy wady zgryzu aparatami stałymi, zdejmowanymi. Jest licencjonowanym lekarzem Invisalign i SPARK

Lek. dent. Wioletta Wójtowicz -  Specjalista stomatologii dziecięcej. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pani doktor zajmuje się leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem, leczeniem zachowawczym i stomatologia estetyczną.

Prof. dr hab. n. med. Maria Mielnik-Błaszczak - specjalista z dziedziny ortodoncji i stomatologii wieku rozwojowego. Absolwentka i wieloletni pracownik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W latach 90 pogłębiała swoją wiedzę w Niemczech na półtora rocznym stypendium w Tybindze w Niemczech. Pani profesor jest współautorem książki dla studentów stomatologii, aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) i Europejskiego Towarzystwa Stomatologii Wieku Rozwojowego i Polskiego towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Praca i pomoc dzieciom jest jej życiowym powołaniem. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.


Lek. stom. Wojciech Kisiel - specjalista protetyki stomatologicznej


Dr n. med. Lek. stom. Marek Tomankiewicz - specjalista ortodonta. Asystent na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie


Lek. dent. Jarosław Konopelko – asystent na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej SPSK1 w Lublinie


Lek. dent. Damian Tokarczuk – leczenie zachowawcze dziecie i dorosłych , profilaktyka stomatologiczna

Zespół Węglin Medical współtworzy zespół dyplomowanych asystentek stomatologicznych:

  • Małgorzata Matysiak
  • Ewa Wawszczak
  • Ewelina Kozłowska-Gawron
  • Katarzyna Fiok

    I Panie rejestratorki

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.